ایرانیان در برابر انتخابی دشوار

در ایران ودر حال حاضر بیش از هر جای دیگری مسایل به فکر و آگاهی و موقع شناسی مردم گره خورده است ، شاید در کشورهای دیگر و خصوصا در کشورهای توسعه یافته احزاب وتشکلهای مدنی سهم عمده فکر کردن را به دوش می کشند وصورت مسئله را به نحو آسانتری در اختیار مردم قرار می دهند و مردم هم برای انتخاب نیاز به دانستن خیلی از پیچیدگیها ندارند ، اما در ایران بواسطه خلاء احزاب و فکری که مردم پیشتر باید می کردند و نکرده اند اکنون در هر موضوعی باید همه مسئله را رصد کنند و بعد با همه موانع و مشکلاتی از قبیل تبلیغات خاص صدا وسیما دست و پنجه نرم نمایند وبا زحمت خود را به نتیجه مطلوب برسانند ، در حال حاضر این مشکل برای مردم عادی بیشتر شده است ، آنها با تزریق عجیب پول به جیبهایشان روبرو شده اند ، تبلیغات غالب سادگی وسهولت رسیدن به رفاه و اقتدار و عظمت  را نشان می دهد و این خیلی تفاوت دارد با راه سخت و واقعی که اصلاح طلبان به مردم نشان می دهند . در این میان مردم چه باید بکنند و چگونه می توانند صعوبت آینده را به سادگی نفد ترجیح دهند ؟

این مسئله نشان می دهد که همه هوش وذکاوت و تجربه تاریخی مردم به چالشی سخت فرا خوانده شده است و آنها بزودی و با هر مقدار از آگاهی که دارندباید به پرسش سخت انتخابات پاسخ بگویند ، آنها بزودی همه سرمایه فکری خود را بکار خواهند انداخت تا آینده خود را رقم بزنند ، مشخص است که در صورت فریب خوردن چه آینده ای در انتظار کشور خواهد بود ؟ آیا مردم ایران در این لحظات تاریخی خواهند توانست از پس حل مسئله مهم مدیریتی کشور برآیند و آینده واقعی رابه حال ساده و فریبنده نفروشند؟نکند آنها همه چیز را بدانند ودر عین حال ودر یک اقدام عجیب تاریخی نا مسولانه تصمیم بگیرند و از خسارتی که خواهند کرد استقبالی عمدی کنند !؟

/ 2 نظر / 9 بازدید
دروازه دات کام

سلام دوست گرامی سایت دروازه آماده تبادل لینک با شما است . و مبلغ 15000 تومان برای دوستانیکه اقدام به تبادل لینک میکنند به عنوان هدیه در نظر گرفته است . برای بهره برداری از این امکان پس از ثبت نام در سایت ، و قرار دادن لینک سایت دروازه ، طی ایمیلی به admin@darvazeh.com مشخصات خود و آدرس سایت یا بلاگتان را ارسال کنید . موفقیت شما اعتبار ماست .

سینا

سلام دوستان عزیز اگر در شرایط رکود اقتصادی حال حاضر خواهان کسب درامد مطمئن ودرامد ایده ال هستید اگر خواهانه دریافت سود ماهیانه 20درصد برای سرمایه هایتان هستید از سایت ما دیدن کنید (بانک ماهیانه1.5درصد میدهد )